Автоматизація шипорізного верстата з перетворювачем частоти Hitachi WL200-015SFE
- Під замовлення
Ціну уточнюйте
Автоматизація шипорізного верстата.
Фахівці нашої компанії провели автоматизацію шипорізного верстата MLK-10 польського виробництва фірми GOMA для оброблення різної твердості порід дерева.
На платформі оператор має бок про бік обрізання дерев'яних брусків різної довжини — відходи супутнього виробництва. Коли вся робоча ширина платформи заповнена заготовками, оператор вибирає один із таких режимів: ручний, автоматичний із поверненням або автоматичний режим без повернення платформи в початкове положення. Натискання кнопки «Затискач» призводить до горизонтальної, а потім до вертикальної фіксації заготівок двома металевими планками з чотирма пневмоциліндрами «Camozzi» за допомогою стисненого повітря. Після натискання кнопки «Пуск» починається подавання платформи з регульованим оператором за допомогою потенціометра швидкістю до обертових інструментів. Оброблюваний торець брусків попередньо вирівнюється відрізним колом із переможними зубцями. Потім вирівняні заготовки обробляються шипорізним диском. Коли закінчене оброблення останнього бруска, платформа доходить до концепції й зупиняється, або повертається в початкове положення з максимальною швидкістю й пневмоциліндри звільняє заготівки для виймання.
Отримані після оброблення бруски мають на торцях борозенки у формі глибоких вирізів однакових розмірів. Торці ретельно просочуються спеціальним клеєм і стикуються шипоподібними вирізами. Для отримання нового бруска завдовжки 3-4 м потрібно склеїти приблизно 10 заготівок, спресувати під час нагрівання на 1 хвилину й обробити краї на фугового верстата.
Унаслідок оброблення, з коротких обрізків виходять нові бруси необхідної довжини, міцні характеристики яких, через метод з'єднання, не поступаються суцільному брусу.
Як видно з процесу роботи системи, єдиним вузлом, швидкісні характеристики якого змінюються під час роботи, є рухома платформа: швидкість її руху із заготовками під інструмент регулюється оператором у діапазоні частот живильної струму від 15 до 50 Гц і залежить від твердості деревини, а зворотний рух у вихідну точку відбувається на частоті 95 Гц. Унаслідок такого гнучкого регулювання швидкостей руху за допомогою перетворювача частоти Hitachi, крім зручності роботи та простоти керування, досягається висока продуктивність із мінімальними перевантаженнями інструмента в безударних режимах роботи.
Обладнання, яке використовувалося в процесі автоматизації шипорізного станка:
- Перетворювач частоти Hitachi WL200-015SFE, 1.5кВт, 220В. Більше інформації Ви можете дізнатися про товар, перейшовши за посиланням: https://eltech.kiev.ua/p798476459-wl200-015sfe-15kvt.html
Внимание!
Ціну уточнюйте!
Ціна залежить від комплектації та функціональності!
Компанія ТОВ "Елтех Україна" надає послуги за автоматикою!
- Ціна: Ціну уточнюйте