Кошик
9 відгуків
Підтримуємо наших Захисників і віримо в нашу Перемогу!Новини!

Каскадне керування насосами

Перетворювачі частоти Hitachi здатні підтримувати різний тиск в різні періоди доби, контролювати працездатність двигуна, виявляти моменти сухого ходу або прориву трубопроводу, управляти додатковими або резервними насосами, здійснювати гнучкі налаштування кожного режиму, архівувати поточні події, реалізовувати віддалений доступ і керування.

Каскадне керування насосами дозволяє вмикати і керувати додатковими насосами в періоди з піковим споживанням води, а також зупиняти додаткові насоси у разі зменшення споживання. Такий підхід дозволяє використовувати мінімальну кількість електроенергії при будь-яких умовах споживання води за рахунок роботи насосів в максимально продуктивних робочих точках. Система каскадного керування, крім вищезазначених функцій, має налаштування для ввімкнення і вимкнення додаткових насосів. Також є функція безперервного водопостачання, яка запускає і керує наступним додатковим насосом, якщо з основним насосом проблеми. Функція контролю прориву трубопроводу відстежує швидкість, тиск і навантаження на двигун, щоб виявити прорив трубопроводу, зношеність та неефективність роботи насосної частини. Поточна інформація з усіх систем управління насосами виводиться на зручний 7-дюймовий дисплей і зберігається в архіві подій та аварій.

При необхідності фахівці ТОВ «Елтех Україна» можуть додати унікальні функції для реалізації нетипових одиничних завдань замовника. Також системи водопостачання можна обладнати додатковим обладнанням для підключення до систем диспетчеризації, СМС-інформування, віддаленого доступу і управління з внутрішньої комп'ютерної мережі об'єкту або через інтернет.

Діапазон доступних потужностей: 0,2кВт - 400кВт.
Гарантійний термін експлуатації - 3 роки з моменту продажу (крім потужностей 132кВт-400кВт, для яких гарантія становить 1 рік), а розрахунковий час експлуатації електронних компонентів - до 10 років при нормальних умовах навколишнього середовища.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner