Кошик
9 відгуків
Підтримуємо наших Захисників і віримо в нашу Перемогу!Новини!

Перетворювачі частоти HITACHI (Японія)

Перетворювачі частоти Hitachi - це багатофункціональні, універсальні, програмовані пристрої, що застосовуються для автоматизації завдань, пов'язаних з управлінням швидкістю трифазного електродвигуна. Призначені для застосування у всіх галузях промисловості.

Перетворювачі частоти Hitachi використовують для плавного запуску електродвигуна без пускових струмів при живленні від генератора!!!

Серія NES1 - вольт-частотні (скалярні) перетворювачі частоти потужністю від 0.2кВт до 4кВт. Функціонально сама проста серія, але має досить великий набір налаштувань і дозволяє реалізувати більшість завдань з логіки при керуванні електродвигуна. Застосовуються для завдань, які не потребують великого стартового крутного моменту двигуна і не вимагають великих перевантажень під час роботи.

Серія WL200 - вольт-частотні (скалярні) перетворювачі частоти потужністю від 0.2кВт до 18.5кВт. Мають великий набір налаштувань і вбудований вільно програмований контролер (PLC). Дозволяють реалізувати будь-яку логіку, в тому числі прийняти завдання автоматизації, не пов'язані з керуванням електродвигуном. Застосовуються для випадків, що потребують розширеної логіки керування в завданнях, що не потребують великого стартового крутного моменту двигуна і не вимагають великих перевантажень під час роботи.

Серія WJ200 - векторні перетворювачі частоти потужністю від 0.2кВт до 15кВт. Як і WL200, мають великий набір налаштувань і програмований контролер (PLC). Застосовуються в задачах автоматичного керування процесами виробництва, дозволяють реалізовувати автоматизацію циклічної роботи верстатів на основі дискретних датчиків або аналогових сигналів. Забезпечують запуск важких завдань з великим стартовим моментом і великими перевантаженнями в процесі роботи.

Серія S1 - нова серія сприймається, як новий стандарт для інверторів загального призначення. Перетворювачі частоти цієї серії підходять для широкого спектру застосувань, використовуючи розширене безсенсорне векторне керування. S1 забезпечує виняткову стабільність і ефективні характеристики приводу для економії енергії та максимізації продуктивності. S1 — це простий у використанні інвертор із високою продуктивністю. Промислові інвертори цієї серії легко налаштовуються та призначені для забезпечення високої продуктивності та надійності.

Серія SJ-P1 - векторні перетворювачі частоти Hitachi самої нової версії. Вони містять у собі найкращі рішення і функції, засновані на більш ніж 30-річному досвіді виробництва перетворювачів частоти. На даний момент це найбільш багатофункціональні перетворювачі частоти з усіх пропонованих серій. SJ-P1 в даний момент доступні для замовлення, але на складі не підтримуються в силу того, що йде навчання фахівців та підготовка технічної документації.

Перетворювачі частоти Hitachi призначені для застосування у всіх галузях промисловості:

  • у важкій промисловості, харчовій і легкій промисловості,
  • в аграрному та сільськогосподарському секторі,
  • у централізованому та індивідуальному водопостачанні,
  • в теплоенергетиці, на виробничих підприємствах,
  • в системах вентиляції і кондиціонування будівель,
  • на підйомних кранах і ліфтах,
  • у всіх задачах, в яких є необхідність керувати оборотами електродвигунів.

Представляємо перелік завдань, які були успішно реалізовані з допомогою перетворювачів частоти Hitachi:

вентилятори, насоси, центрифуги, конвеєри, транспортери, мішалки, збивачі; подаючі механізми в дерево- та металообробному обладнанні; системи вентиляції та кондиціонування будівель; насоси водоканалів і підвищувальних станцій; насоси, димососи і вентилятори котелень і теплових електростанцій, котельні та насосні станції; цукрові заводи; виробництво кондитерських та хлібо-булочних виробів; у виробництві поліетиленових пакетів, пляшок і труб; волочильні верстати і прокатні стани, прядильні, снувальні і крутильні машини, ткацькі і швейні машини; флексо-друкарське і поліграфічне обладнання; компресори, пили, дробарки і млини; мостові, підйомні крани та ліфти, ескалатори; верстати обробки матеріалів; обладнання сортування і переробки відходів; в обладнанні будь-яких інших підприємств, які потребують будь-яке регулювання обертів двигуна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner