Кошик
9 відгуків
Підтримуємо наших Захисників і віримо в нашу Перемогу!Новини!

Автоматизація промислового твердопаливного котла 100кВт - 1500кВт

Компанія ТОВ "Елтех Україна" надає послуги з автоматизації!

Промисловий твердопаливний котел - це опалювальний пристрій, виконаний зі сталі або чавуну, які виділяють теплову енергію в процесі горіння твердого палива.

Котел призначений для опалення побутових, громадських і промислових приміщень, в яких обладнана система центрального опалення; приміщень цехів, складів, ферм, свинарників, птахоферм, СТО, теплиць і т.д., а також для підготовки гарячої води для технологічних потреб. Використовується в процесі сушіння деревини, грибів, ягід, лікарських рослин, зернових культур.

Твердопаливний котел призначений для нагріву води в системі опалення приміщень шляхом спалювання будь-якого не токсичного, не вибухового, твердого палива з низькою зольністю і низькою температурою горіння. В якості палива для таких котлів використовують торф, дрова, вугілля або паливні гранули (пелети), дрова нехвойних дерев. Спалювання відходів деревообробки та сільськогосподарського виробництва (соломи всіх видів рослин, тирси, тріски, соняшникового лушпиння, кукурудзяних качанів) дозволяє заодно вирішити проблему їх утилізації.

Фахівці ТОВ "Елтех Україна" успішно реалізовують розробку, складання, запуск і налагодження систем автоматичного управління горінням твердопаливного котла на основі обладнання всесвітньо відомої корпорації HITACHI, що забезпечує значну функціональність, високу надійність і тривалий термін безвідмовної роботи. Наші інженери ретельно вивчають завдання і шляхи для її максимально ефективного вирішення.
Нижче демонстраційний доступ до декількох діючих проектів без можливості керування
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner