Кошик
9 відгуків
Підтримуємо наших Захисників і віримо в нашу Перемогу!Новини!

Дроселі мережеві трифазні

Дроселі мережеві трифазні (Польща)

Трифазний мережевий дросель типу INS для перетворювачів частоти Hitachi та іншого обладнання.

Трифазний мережевий дросель типу INS застосовується для живлення трифазних пристроїв, що містять напівпровідникові елементи. Найчастіше мережеві дроселі використовуються для підвищення надійності роботи перетворювачів частоти, тиристорних регуляторів, регульованих випрямлячів і пристроїв плавного пуску. Мережеві дроселі типу INS є низькочастотними фільтрами і застосовуються для згладжування і придушення імпульсів, пульсацій, короткочасних перекосів напруги і зменшують амплітуду гармонік, забезпечуючи поліпшення параметрів напруги живлення для дорогого електрообладнання. Також дроселі обмежують швидкість наростання стартового струму і струму заряду конденсаторів, зменшують взаємний імпульсний вплив обладнання, включеного в одну і ту ж мережу електроживлення. Процеси комутації в ланцюгах з мережевими дросселями протікають плавно, комутаційні перенапруги придушуються. У разі виникнення коротких замикань в ланцюгах, захищених дроселями, струм короткого замикання має пологий фронт наростання і менше пікове значення - це дозволяє автоматичним вимикачам знеструмити електричний ланцюг при менших значеннях струмів короткого замикання і з меншою шкодою для обладнання.

Доступні дві модифікації мережевих дроселів: INS - 2% і INS - 4%.

Мережевий дросель INS - 2% відрізняється меншим значенням індуктивності, меншим падінням напруги і меншою ціною. Застосовується в мережах зі зниженою напругою або в разі відсутності потужних джерел імпульсних перешкод.

Мережевий дросель INS - 4% має індуктивність вище, ніж дросель INS - 2% за рахунок більшого числа витків обмоток, має більше значення падіння напруги і підвищені фільтруючі властивості. Застосовується в мережах з нормальною напругою. Рекомендуємо застосування мережевих дроселів INS - 4%, так як коливання напруги, перекоси, імпульси і їх величина - це слабопрогнозуючі процеси, вплив яких може проявиться в самий невідповідний момент.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner