Кошик
9 відгуків
Підтримуємо наших Захисників і віримо в нашу Перемогу!Новини!

Управління свердловинним і підкачуючим насосом.

Перетворювачі частоти Hitachi здатні підтримувати різний тиск в різні періоди доби, контролювати працездатність двигуна, виявляти моменти сухого ходу або прориву трубопроводу, управляти додатковими або резервними насосами, здійснювати гнучкі налаштування кожного режиму, архівувати поточні події, реалізовувати віддалений доступ і керування.

Свердловинний насос забезпечує як пряме водопостачання для споживачів, так і можливість роботи з водонапірною вежею в парі. Управління здійснюється лише одним насосом. Споживач отримує стабільний тиск і постійну наявність води. Одночасно працює функція контролю сухого ходу, контролю струму, захист від перевантаження по струму. Є обмеження нижньої робочої швидкості з контролем поточного тиску і порівнянням його з граничним нижнім і верхнім значеннями для запуску і зупинки насоса за рівнями, вимірюваних тиском, а також підтримання стабільного тиску при водопостачанні без водонапірної башти. У разі відсутності витрати води і наявності достатнього тиску, двигун поступово знижує швидкість і зупиняється. Перезапуск насоса відбувається відразу або з затримкою від зупинки в разі зниження поточного тиску нижче завдання. Контроль сухого ходу дозволяє зупинити насос через брак води.

Підвищуючий (підкачуючий) насос призначений для підвищення тиску води вище тиску, який надає свердловинний насос: постачання води для багатоповерхівок або для будівель на підвищеннях. Він має аналогічні функції з системою управління свердловинним насосом, а також режим заповнення трубопроводу і додаткове налаштування для виходу з захисту від сухого ходу при наявності мінімального тиску від водоканалу або свердловинного насоса.

При необхідності фахівці ТОВ «Елтех Україна» можуть додати унікальні функції для реалізації нетипових одиничних завдань замовника. Також системи водопостачання можна обладнати додатковим обладнанням для підключення до систем диспетчеризації, СМС-інформування, віддаленого доступу і управління з внутрішньої комп'ютерної мережі об'єкту або через інтернет.

Діапазон доступних потужностей: 0,2кВт -400кВт.
Гарантійний термін експлуатації - 3 роки з моменту продажу (крім потужностей 132кВт-400кВт, для яких гарантія становить 1 рік), а розрахунковий час експлуатації електронних компонентів - до 10 років при нормальних умовах навколишнього середовища.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner